یخچال آزمایشگاهی

یخچال آزمایشگاهی برای مقاصد آزمایشگاهی تهیه می شود. برای خرید یخچال آزمایشگاهی ابتدا بایستی نیازهای موجود در مرکز آزمایشگاهی را مشخص کنید.

یخچال آزمایشگاهی از جمله مهمترین دستگاه های موجود در تمامی مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی است و دارای انواع مختلف مدل ها می باشد که هر کدام دارای محدوده ی دمایی ویژه ای است و قیمت ها نیز بر اساس این مورد تغییر می کند.

یخچال آزمایشگاهی چیست؟

یخچال آزمایشگاهی دارای شکلی ظاهری همانند یخچال های معمولی است اما برای اهداف مختلف تهیه می شوند و فرق آن ها از یخچال های خانگی این است که قابلیت کنترل رطوبت را دارد و قابلیت کنترل دما بین صفر درجه و دمای اتاق را دارند. یخچال آزمایشگاهی برای اهداف آزمایشگاهی تهیه می شود و در مراکز آزمایشگاهی کاربردهای فراوان دارند. همه ی آن ها با توجه به شرکت سازنده، دارای جنس و نوع موتور و محدوده ی دمایی مختلفی هستند. یخچال آزمایشگاهی دارای ابعاد مختلف می باشند. برخی از انواع آن دارای قابلیت هایی مثل ضد انفجار یا ضد جرقه هستند و هر کدام کاربرد ویژه ای دارند. در تهیه هر یخچال آزمایشگاهی اطلاعاتی از تمامی امکانات برای شما مطرح می شود و شما با توجه به نوع شرایط خود می توانید بهترین نوع یخچال متناسب با نیازتان را به ایران سرد سفارش دهید.

قیمت یخچال آزمایشگاهی

یخچال های آزمایشگاهی با توجه به مدل های مختلف آن دارای قیمت های متنوعی می باشند. هر کدام از این مدل ها دارای یک ویژگی مختص به خود می باشد. همچنین مدل های یخچال آزمایشگاهی ایرانی نیز بسیار کاربرد دارد که هر کدام از آن ها دارای محدوده ی دمایی مختلفی بوده و شرکت ایران سرد به خوبی آن را برای شما می سازد. یخچال های آزمایشگاهی بیشتر بر حسب محدوده های دمایی مختلف، دارای قیمت های مختلف می باشند. یخچال ها دارای سایزهای مختلفی می باشند. تمامی تنظیمات یخچال ها به صورت دیجیتال بوده و دارای بروشور راهنما برای این تنظیمات می باشند. در صورت بروز مشکل شما می توانید با کارشناسان ایران سرد بخش یخچال های آزمایشگاهی تماس بگیرید و اقدام به رفع مشکل کنید.

کاربرد یخچال آزمایشگاهی

یخچال آزمایشگاهی کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارند. از جمله کاربردهای آن ها می توان در کشاورزی و دامپزشکی و دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی اشاره کرد. در تمامی این مراکز یخچال آزمایشگاهی برای انجام آزمایش های متعدد مورد نیاز است. به همین دلیل تکنولوژی نیز برای گسترش و توسعه ی آن ها افزایش یافته است و انواع مدل های مختلف آن ها با داشتن کاربرهای ویژه در بازار موجود است. در حین استفاده از یخچال آزمایشگاهی و به خصوص هنگام نظافت آن، ضروری است برخی از نکات ایمنی را در نظر بگیرید. موقعیت یخچال آزمایشگاهی باید به گونه ای باشد که هنگام استفاده از یخچال آزمایشگاهی، نوسان یا لرزشی صورت نگیرد. موادی که قابل اشتعال می باشد را نباید در یخچال آزمایشگاهی قرار دهید.

در صورت نیاز می توانید از نوع ویژه یخچال های ضد انفجار استفاده کنید. بی شک رعایت نکات ایمنی سبب افزایش ایمنی و افزایش کارکرد یخچال آزمایشگاهی خواهد شد. برای خرید یخچال آزمایشگاهی ابتدا سعی کنید که نیازهای آزمایشگاهی خود را مشخص کنید. در بین یخچال های آزمایشگاهی، یخچال آزمایشگاهی کوچک نیز طرفداران بسیاری دارد. به دلیل اینکه دارای قیمت مناسبی هستند و تقریباً همان کاربرد را ارائه می دهند. به همین دلیل بیشتر مورد توجه و خرید قرار می گیرند.

ایران سرد یخچال آزمایشگاهی مورد نیاز شما را با توجه به امکانات خواسته شده سفارشی می سازد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

10 دیدگاه