سردخانه سیار

سردخانه سیار به منظور حمل بهتر و با کیفیت مواد مختلف تولید و استفاده می شود. سردخانه سیار با دمای بالای صفر و پایین صفر ساخته می شود.

سردخانه ها دارای انواع مختلفی می باشند و استفاده های گوناگونی دارند. سردخانه های خانگی، سوپر مارکت ها، سردخانه صنعتی، سردخانه های تجاری و سردخانه سیار از انواع سردخانه ها می باشند.

مزایای استفاده از سردخانه

به جایی که در آن می توان کالاها را سرد نگهداری کرد، سردخانه گفته می شود. سردخانه جایی برای بالا بردن حفظ کیفیت کالا در طولانی مدت و جلوگیری در مقابل فساد آن می باشد. محصولاتی که می توان در سردخانه نگهداری کرد، شامل محصولات کشاورزی، سبزیجات، مواد غذایی، دارویی، سیستم های نظامی و طیف گسترده ای از محصولات دیگر می باشد. بنابراین سردخانه نقش بسیار پر رنگی در نگهداری مواد مختلف دارد.

سردخانه سیار

یکی از انواع سردخانه های پر کاربرد که در سال های اخیر استفاده های فراوان از آن می شود، سردخانه سیار می باشد. این نوع از سردخانه ها به دلیل متحرک بودن و داشتن قابلیت جابه جایی مقرون به صرفه بوده و موجب رضایت مصرف کنندگان خود شده است.

از انواع سردخانه سیار می توان کانکس سردخانه را نام برد. این نوع از سردخانه های سیار برای سردخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

معمولا برای استفاده هایی چون صنایع گوشت، محصولات کشاورزی و میوه از کانکس سردخانه استفاده می شود.

ممکن است با شنیدن نام کانکس سردخانه تصور کنید که این نوع سردخانه ها ماشین های یخچالی باشند، در واقع باید بیان کرد که کانکس سردخانه ای با این نوع ماشین ها متفاوت می باشد. کانکس سردخانه سیار یک نوع کانکس سردخانه ای ثابت است که به منظور استفاده بهتر و کارایی بیشتر آن را بر روی محورهای چرخ دار نصب می کنند تا حمل آن آسان تر شده و بتوان به کمک ماشین های کشنده این سردخانه را به جاهای دیگر منتقل کرد.

از نکات مهمی که در ساخت کانکس سیار باید به آن توجه داشت سیم برق آن می باشد، ایران سرد با در نظر گرفتن سیم برق مربوط به کانکس سردخانه تمهیدات لازم را جهت ایمنی لازم در نظر گرفته است.

ساخت و طراحی کانکس سردخانه سیار  چگونه صورت می گیرد؟

از جمله موارد بسیار مهم در ساخت و تولید سردخانه سیار باید در نظر گرفته شود هزینه تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای ساخت می باشد. معمولا عوامل متعددی روی قیمت یک سردخانه تأثیر می گذارند.

قیمت سردخانه سیار

در زیر به معرفی عوامل تعیین کننده قیمت سردخانه سیار می پردازیم:

_ ابعاد سردخانه، معمولا با بزرگ شدن اندازه سردخانه قیمت تولید سردخانه افزایش پیدا می کند.

_ موتور سردخانه سیار، موتور یا کمپرسور به کار رفته در سردخانه نقش به سزایی در قیمت نهایی آن دارد.

_  دمای سردخانه نیز از جمله مواردی است که می تواند در قیمت آن موثر باشد معمولا سردخانه های سیار با دو نوع دمای بالای صفر یا دمای پایین صفر ساخته می شوند. هر کدام از این سردخانه ها برای کاربردهای خاصی طراحی می شوند.

_ از دیگر مواردی که می توان در قیمت یک سردخانه دخیل باشد نوع درب آن می باشد.

_ سردخانه های سیار معمولا در دو نوع برق سه فاز یا برق تک سایز ساخته می شوند. معمولا برای ساخت سردخانه ای که با برق تک فاز کند باید هزینه های بیشتری را پرداخت کرد. البته سردخانه های بزرگی که با برق تک فاز کار کنند را نمی توان تولید کرد.

_ شیرآلات و تجهیزات کنترلی که در تولید سردخانه به کار رفته باشند از دیگر موارد مهم در هزینه ساخت سردخانه سیار خواهند بود.

_ دقت و کیفیت نصب را می توان از دیگر عواملی برشمرد که قیمت سردخانه را تعیین خواهند کرد.

ویژگی های مهم در فروش سردخانه های سیار توسط شرکت ما

از موارد مهمی که مشتریان در خرید سردخانه سیار به آن توجه می کنند گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد. یکی از ویژگی های مهمی که ایران سرد در فروش سردخانه سیار دارد، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش است. همچنین اگر شما قصد خرید سردخانه های سیار در نوع سفارشی را دارید می توانید این کار را به شرکت ما سپرده تا سردخانه مورد نظر شما با ابعاد خواسته شده و مدل انتخابی شما تولید شود.

از مشخصه های شرکت ما این است که ساخت سردخانه را مطابق با ولتاژ کشورهای دیگر ، ولتاژ موتور برق و ولتاژ خودرویی تولید می کند.

جهت سفارش سردخانه سیار و اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

5 دیدگاه