سردخانه صنعتی

سردخانه صنعتی مجموعه ای از تاسیسات و تجهیزات است. در سردخانه صنعتی کالا های فاسد شدنی با دمای پایین نگهداری می شوند تا دوره مصرف آن ها طولانی تر شود.

ویژگی های سردخانه صنعتی و هزینه های آن

سردخانه مکانی برای نگهداری کالا با دمای پایین برای جلوگیری از فساد کالا می باشد. سردخانه صنعتی نیز مجموعه‌ای از تأسیسات ساختمانی است که محیطی با دما و رطوبت مناسب برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی، محصولات کشاورزی و محصولاتی است که قابلیت فاسد شدن دارند. ایران سرد قادر به ساخت همه نوع سردخانه با توجه به نیاز مشتری است. تیم فنی و کارشناسان مجرب شرکت ما با در اختیار داشتن به روز ترین متد های روز در تاسیس و احداث سردخانه قادر به راه اندازی سردخانه های صنعتی در ابعاد مختلف و با توجه به تجهیزات مورد نظر مشتری می باشند.

سردخانه صنعتی چیست؟

سردخانه صنعتی محیط مناسبی برای نگهداری مواد غذایی است که به طور مصنوعی تهیه می‌شوند تا طول عمر بیشتری برای استفاده داشته باشند. شرکت ما با توجه به این کاربرد سردخانه های صنعتی برای نگهداری انواع کالا در دما و رطوبت های متفاوت تیم تخصصی و حرفه ای را در سرتاسر ایران به کار گرفته است تا به بهترین شیوه به سرمایه گذاران احداث سردخانه در راه اندازی هر چه بهتر سردخانه های صنعتی کمک کند.

سردخانه های صنعتی با توجه به نوع کاربرد آن ها در دو نوع زیر صفر و بالای صفر احداث و به بهره برداری می رسند. ایران سرد قادر است انواع سردخانه های صنعتی با دمای زیر صفر و بالای صفر را با نصب کامل آن  توسط کارشناسان مجرب این مجموعه در سرتاسر ایران راه اندازی کند. در صورتی که سردخانه ای خارج از ایران باشد شرکت ما با ارسال کارشناسان خبره خود به منطقه مورد نظر سردخانه صنعتی را مطابق با نیاز مشتری احداث و راه اندازی می نماید.

لوازم سردخانه صنعتی

یک سردخانه مجهز دارای اجزا و لوازم زیر با کیفیت های مناسب است که توسط شرکت ما قابل نصب و بهره برداری می باشد. این تجهیزات عبارتند از موتور سردخانه، کمپرسور سردخانه، کندانسور، شیر انبساط، اپراتور و شیرآلات ارتباطی.

هر یک از این اجزا با توجه به کیفیت و برندی که مورد نظر کارفرما است و با دریافت مشاوره از شرکت ما می تواند تهیه و نصب گردد که این فرآیند زیر نظر کارشناسان فنی مجموعه ما خواهد بود. علاوه بر این هر یک از تجهیزات سردخانه صنعتی نیز توسط شرکت ما ارائه می گردد که دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مورد انتظار مشتری می باشد و توسط کادر مجرب و حرفه ای شرکت ما نیز قابل نصب و بهره برداری می باشد.

عوامل موثر بر قیمت سردخانه صنعتی

از جمله عوامل موثری که بر قیمت سردخانه صنعتی تاثیرگذار است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ابعاد سردخانه
  • دمای نگهداری مواد با توجه به سردخانه زیر صفر یا بالای صفر
  • برق سه فاز یا تک فاز که هزینه ساخت سردخانه با برق تک فاز بیشتر است و ساخت سردخانه های بزرگ با برق تک فاز امکان پذیر نیست.
  • هزینه موتور سردخانه یا کمپرسور سردخانه
  • کندانسور و اپراتور سردخانه
  • هزینه ساندویچ پانل
  • هزینه تابلو برق
  • سایز و نوع درب سردخانه صنعتی
  • شیرآلات و تجهیزات کنترلی سردخانه
  • دقت و کیفیت در نصب تجهیزات سردخانه

ایران سرد قادر است که لیست هزینه های احداث سردخانه را با توجه به انواع تجهیزاتی که با کیفیت مورد نظر مشتری تطابق دارد و همچنین با خدمات پس از فروش و گارانتی هر یک از اجزای سردخانه ارائه دهد.

قیمت ساخت سردخانه صنعتی

به طور کلی هزینه احداث یک سردخانه صنعتی شامل تجهیزات و تاسیسات و نصب مناسب آن ها می باشد که شرکت ما هزینه های ساخت و نصب تجهیزات سردخانه ای را با توجه به بهترین کیفیت و بهره وری برای شما محاسبه نموده و با توجه به این که سردخانه با دمای زیر صفر و بالای صفر است قیمت ساخت یک سردخانه صنعتی را به شما اعلام می دارد. شرکت ما توانایی راه اندازی همه نوع سردخانه مورد نظر مشتری را دارا می باشد.

برای اقدام به راه اندازی سردخانه در خارج از ایران نیز می توانید از مشاورین شرکت ما کمک بخواهید. ایران سرد با ارسال کارشناسان مجرب خود به خارج از ایران نیز می توانند در امر احداث سردخانه شما را یاری دهند.

با توجه به این که احداث یک سردخانه صنعتی نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و توام با ریسک می باشد، کارفرما می تواند برای احداث سردخانه از بانک درخواست وام نماید که ارائه درخواست با یک طرح توجیهی مناسب از مهمترین مراحل دریافت وام می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش محصول می توانید هم اکنون با تیم کارشناسان فنی ایران سرد در امر احداث، راه اندازی و نصب سردخانه صنعتی خود ارتباط برقرار نمایید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

4 دیدگاه