سردخانه میوه

تولید کننده انواع سردخانه های میوه

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

نصب و راه اندازی سردخانه میوه

طراحی سردخانه میوه

هزینه ساخت سردخانه میوه و قیمت آن توسط کارشناسان ما تعیین می گردد.

در این متن به ساخت سفارشی سردخانه میوه می پردازیم. همچنین نصب و کاربرد این سردخانه میوه را به طور کامل در این متن مورد بررسی قرار می دهیم.

ایران سرد با داشتن بهترین و با کیفیت ترین سردخانه میوه، آماده ی خدمت رسانی به شما خواهد بود. وجود سردخانه های مناسب و با کیفیت نقش کلیدی در بازار میوه و سبزی دارد و می تواند در قیمت بازار نیز تأثیر زیادی داشته باشد. در ادامه به ساخت سردخانه میوه و نصب آن توسط شرکت خواهیم پرداخت.

سردخانه میوه

سردخانه میوه برای نگهداری میوه‌ها و سبزی‌ها در فصل‌هاییست که برداشت این محصول در آن اتفاق نمی‌افتد. به‌این‌ترتیب میوه‌ها و سبزی‌ها بعد از برداشت در این سردخانه میوه نگهداری می‌شوند تا فساد در آن‌ها صورت نگیرد و بعد در فصلی که رشد این میوه ممکن نیست به مصرف برسد. به‌این‌ترتیب در هر زمان از سال آن میوه در دسترس می‌باشد. این موضوع باعث کنترل قیمت در بازار میوه نیز می‌شود.

ساخت سفارشی سردخانه

ایران سرد ساخت سردخانه را در هر اندازه ای که شما سفارش بدهید انجام داده و در اختیار شما می گذارد. در دیواره و بدنه‌ی این سردخانه میوه، از پنل هایی جهت بهبود کیفیت سردخانه استفاده می‌شود. همچنین شرکت ما ساخت سردخانه میوه را به گونه‌ای انجام می‌دهد تا امکان رشد هیچ‌گونه باکتری و میکروبی در آن وجود نداشته باشد. ایران سرد با سابقه‌ای درخشان در ساخت و نصب این سردخانه میوه آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

ایران سرد با داشتن کارشناسانی در زمینه برودت سازی، نگهداری میوه در سردخانه و … بهترین سردخانه میوه را به شما ارائه می‌دهد. همچنین نصب این سردخانه‌ها بدون هیچ مشکل و هزینه‌ای، جزء خدمات پس از فروش شرکت ما محسوب می‌شود و شما لازم نیست نگرانی در این مورد داشته باشید. ابعاد و اندازه‌ی سردخانه بنا بر نیاز شما تعیین می‌شود و در اندازه‌های مختلف این سردخانه موجود است. تنظیم دمای آن نیز بنا بر میوه یا سبزی داخل آن و مدت زمانی که می‌خواهید آن را نگهداری کنید، تعیین می‌شود. پس از انتخاب و سفارش سردخانه به شرکت ما، آن را در اسرع وقت تحویل داده و نصب آن را نیز بر عهده خواهیم گرفت. این خدمات نیاز به پرداخت هزینه‌ای از جانب شما ندارد و تماماً توسط ایران سرد انجام خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و ساخت سفارشی انواع سردخانه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

10 دیدگاه