سردخانه گوشت

ساخت سردخانه گوشت استاندارد با ظرفیت های مختلف یکی از فعالیت های صنایع تولیدی ایران سرد است. هزینه ساخت سردخانه گوشت متاثر از عوامل مختلفی می باشد.

یکی از مهم ترین مواد غذایی موجود در بازار انواع و اقسام گوشت قرمز و سفید می باشد که باید در نگهداری آن اصول بهداشتی را رعایت نمود. ساخت سردخانه گوشت یکی از اقدامات مهم جهت فریز و نگهداری انواع گوشت برای مدت زمان طولانی است که سبب دسترسی به گوشت استاندارد و بهداشتی می گردد. امروزه شرکت های معتبری در حوزه تولید، فروش و نصب انواع سردخانه از جمله سردخانه مخصوص گوشت فعالیت دارند که بهترین خدمات را به مشتری عرضه می کنند.

ساخت سردخانه گوشت

در حال حاضر شرکت های معتبری در سراسر کشور در حال ساخت انواع سردخانه گوشت به شکل صنعتی هستند که در ساخت این تجهیزات از بهترین مواد اولیه مطابق با اصول استاندارد جهانی بهره می برند. در ساخت انواع سردخانه از تجهیزات مختلف و استاندارد از جمله فلزات ضد زنگ و مقاوم بهره گرفته می شود که به خوبی بتوانند دمای داخل سردخانه را حفظ کنند. از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای ساخت سردخانه مخصوص گوشت، شیرآلات و تجهیزات کنترلی، موتور سردخانه، تابلو برق و … می باشد که باید از کیفیت عالی برخوردار باشد. سردخانه ها معمولا در ابعاد مختلف و متناسب با نیاز بازار ساخته می شود. برای تامین برق مورد نیاز سردخانه ها از برق دو فاز و سه فاز متناسب با ظرفیت سردخانه استفاده می گردد که در تعیین قیمت نهایی محصول تاثیرگذار می باشد.

هزینه ساخت سردخانه گوشت

برای ساخت سردخانه گوشت هزینه های متعددی لازم است که ابتدا باید این هزینه ها توسط کارشناسان ایران سرد برآورد گردد. یکی از موارد مهم در تعیین هزینه ساخت سردخانه گوشت ظرفیت این سردخانه ها می باشد؛ چون متناسب با حجم کار مصالح به کار رفته در ساخت نیز متغیر خواهد بود. نوع موتور مورد استفاده برای تامین انرژی سردخانه، تجهیزات مختلف برودتی، ساندویچ پانل و … را می توان از گزینه های موثر در تعیین هزینه ساخت انواع سردخانه مخصوص گوشت دانست. همچنین تجهیزات سردخانه ای متعدد، پارتیشن بندی داخلی، تاسیسات عمومی و پنل بندی دیوارها را نیز باید در تعیین هزینه ساخت سردخانه های استاندارد  ویژه نگهداری گوشت قرمز و سفید در نظر داشت.

نصب سردخانه گوشت

پس از طراحی و ساخت انواع سردخانه گوشت با ظرفیت های مختلف مهمترین مرحله نصب و راه اندازی این سردخانه های صنعتی می باشد. مرحله نصب و راه اندازی انواع سردخانه های مخصوص گوشت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید با دقت و وسواس انجام گیرد. بهره گیری از کارشناسان و متخصصین در این حوزه که خدمات مذکور را به بهترین نحو و با نرخ مناسب ارائه می کنند راهکار مناسب و مطمئن می باشد. از این رو ایران سرد در حوزه ارسال کارشناس به تمامی نقاط ایران و حتی خارج از کشور جهت نصب و راه اندازی انواع سیستم های سردخانه ای فعالیت دارد و خدمات مذکور را با بهترین قیمت ارائه می دهد. با استفاده از کارشناسان و متخصصین ما در این حوزه می توان به بهترین نحو ممکن کار نصب و راه اندازی انواع سردخانه های مخصوص گوشت را با نرخ مناسب و ضمانت های مربوطه به انجام رساند.

قیمت سردخانه گوشت

در تعیین قیمت سردخانه گوشت موجود در بازار عوامل مختلفی نقش دارد که از مهم ترین آنها ظرفیت سردخانه می باشد. در حال حاضر از طریق مراکز توزیع لیست قیمت انواع سردخانه ها به همراه کارکرد آن به مشتری ارائه می گردد که به انتخاب بهتر خریدار کمک می کند. استفاده از برق سه فاز یا دو فاز، دمای سردخانه، ابعاد سردخانه، نوع تجهیزات به کار رفته در ساخت آن و سایر عوامل گوناگون در تعیین قیمت سردخانه گوشت موثر می باشد. از سوی دیگر خدمات مربوط به نصب را نیز باید در نظر گرفت. امروزه امکان سفارش خرید انواع سردخانه از طریق فضای مجازی فراهم آمده است که به دلیل کاهش محسوس هزینه ها با استقبال خریداران روبرو می باشد. در راستای حمایت از مصرف کننده تمامی قطعات و بدنه سردخانه های مخصوص گوشت توسط ایران سرد بیمه شده و از این رو دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است