نصب و طراحی سردخانه زیر صفر

نصب و طراحی سردخانه زیر صفر توسط ایران سرد

تولید کننده سردخانه های صنعتی

دارای تیمی حرفه ای

نصب و طراحی در سراسر ایران انجام می گردد.

قیمت سردخانه کوچک ، طراحی سردخانه زیر صفر ، هزینه ساخت سردخانه صنعتی

جهت اطلاع از قیمت و سفارش ساخت سردخانه یا نصب و طراحی سردخانه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این روزها سردخانه زیر صفر از پرکاربردترین سرخانه های صنعتی می باشد. در ادامه به توضیحاتی درباره ساخت و طراحی سردخانه زیر صفر خواهیم پرداخت.

سردخانه مکان یا اتاقکی می‌باشد که ممکن است متحرک یا ساکن بوده و عملکردی مشابه فریزر دارند. در سیستم سردخانه زیر صفر، از گازهای ازت یا فردون استفاده می‌کنند. این روزها سردخانه‌ها کاربردهای صنعتی بسیاری دارند که در ادامه به توضیح درباره آن‌ها خواهیم پرداخت.

سردخانه زیر صفر

برخی محصولات از قبیل مواد پروتئینی، موادی که سرعت فساد در آن‌ها بالاست، برخی از میوه‌ها و … برای نگهداری به دمایی پایین‌تر از صفر (گاهاً حتی دمایی پایین‌تر از منفی ۳۰ درجه) نیاز دارند. برای این منظور از سردخانه زیر صفر استفاده می‌شود. برای ساخت سردخانه زیر صفر میزان هزینه لازم، بستگی به فاکتورهای مختلفی مانند نوع اقلامی که قرار است نگهداری شود، میزان دمای لازم جهت نگهداری و اسب بخار موردنیاز و … دارد و به نسبت این موارد، هزینه ساخت آن متغیر خواهد بود.

طراحی و ساخت سردخانه های زیر صفر 

در زمینه سردخانه زیر صفر برای طراحی و نصب آن توسط شرکت ما باید به محل قرارگیری آن نیز توجه شود. برای انتخاب بهترین مکان قرارگیری سردخانه زیر صفر به موارد زیر باید توجه نمود:

۱_ دسترسی کافی و کامل به راه های ارتباطی

۲_ در دسترس بودن برق برای کارهای الکتریکی سردخانه

۳_ اطمینان از دور بودن هر نوع آلودگی مربوط به محیط و عدم تجمع جانوران و حشرات موذی در محیط

۴_ در صورت وجود گسل در منطقه مورد نظر، فاصله آن با خط گسل حفظ شود.

بعد از انتخاب یک محل مناسب برای سردخانه زیر صفر، باید به سراغ سایر فاکتورهای دخیل در ساخت و طراحی آن رفت که از این میان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱_ محاسبه مساحت زیربنا برای ساخت سردخانه زیر صفر

۲_ فضای کافی به هنگام بارگیری اقلام، حرکت و مانوور راحت ماشین ها به هنگام تخلیه کالاها

۳_ فضای مناسب برای پارکینگ

۴_ اقلام قبل و بعد از انتقال به سردخانه باید به طور دقیق وزن گیری شوند به همین منظور انتخاب مکانی برای باسکول نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

۵_ مکان مناسب برای دفتر نگهبانی و سایر دفاتر باید در نظر گرفته شود.

به چه نکاتی در ساخت سردخانه های زیر صفر باید توجه نمود؟

در بالا هر آنچه که برای ساخت و طراحی سردخانه به آن نیاز بود گفته شد. اما مواردی از قبیل محل انبار، میزان نور، دمای مناسب، جنس و ارتفاع مناسب برای سقف و دیوارها و کف‌ها، پالت و قفسه‌بندی در انبارها، درب و پنجره‌های انبار و … نیز از جمله نکات دیگریست که توجه به آن‌ها در هنگام ساخت سردخانه زیر صفر ضروری می‌باشد. توجه به موارد مذکور باعث می شود که مواد خوراکی که در این سردخانه‌ها ذخیره می‌شوند، به خوبی حفظ و نگهداری شوند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن تمامی شرایط لازم، به ساخت سفارشی سردخانه زیر صفر توسط ما اعتماد کرده و کار را با کیفیتی بالا از ما تحویل بگیرید.

 

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

10 دیدگاه